Kaynarca Tuğra Temizlik Şirketi

Kaynarca Tuğra Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize en yüksek düzeyde kaliteli temizlik hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin temizlik hizmetimizden memnun kalmaları öncelikli prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Ev temizliği, ofis temizliği, okul ve restaurant temizliği gibi her alanda temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve en kaliteli temizlik malzemeri kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin sağlıklarını korumak önceliklerimiz dahilindedir.

Kaynarca Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Kaynarca Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz olarak hemen hemen her alanda sizlere temizlik işlemi sunmaktayız.

Ev ortamları insanların en sık zaman geçirdikleri mekanlardır. Burada gerçekleştirelecek olan temizliğin üst düzeyde olması ev sakinlerinin sağlığı için önemlidir. Firmamız sizlere kaliteli bir ev temizliğinin güvencesini vermektedir. Müşterilerimizin istekleri göz önüne alınarak temizlik işlemine başlamadan önce bir rapor hazırlamaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ile birlikte kaliteli ve sağlık açısından uygun temizlik malzemelerimiz ile temizlik hizmetine başlamaktayız. Bu aşamada temizlik malzemeleri ile ilgili olarak sizlerden herhangi talepte bulunmamaktayız.

Evlerden sonra en çok vakit geçirilen mekanlar arasında ofis ve işyerleri bulunmaktadır. Ev ortamlarında olduğu gibi ofis ve işyeri temizliğinin de sağlanması önemlidir. Temiz bir iş yerinde çaılşmak her çalışanın önceliği arasındadır. Temiz olmayan bir ortam çeşitli sağlık sorunlarına neden olmakta ve bu durumda çalışanların verimliliği düşürmeye neden olmaktadır. Verimliliğin düşmesi hem çalışanların hem de iş verenler için istenmeyen bir durumdur. Temiz bir ofis ortamı aynı zamanda şirketler için bir prestij kaynağıdır. Kaynarca Tuğra Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize ofis ve işyeri temizliği hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile iş yerlerinizi maksimum seviyede temizlemekteyiz.

Okulların temizliği firmamız tarafından en üst seviyede gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Çocuklarımızın sağlıklı ve temiz bir şekilde eğitim görmeleri, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de isteğimizdir. Çünkü bulaşıcı hastalıkların üreme merkezleri olarak temiz olmayan ve kalabalık yerler gösterilebilir. Şirketimiz bu nedenler dolayısıyla okul temizliğine en az ev ve ofis temizliğine verdiğimiz önemi vermeyi ilke haline getirmiştir. Alanında uzman ekiblerimiz sayesinde okullar temizlenmektedir. Sağlıklı ve kaliteli malzemelerin yanı sıra ayrıca okullar için kullanılan temizlik malzemeleri de kullanmaktayız. Bunları kazıyıcı ve sünger gibi malzemeler olarak sıralayabiliriz.

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği hizmetlerimiz arasındadır. Bu süreç ev temizliğine göre biraz daha fazla özen isteyen zorlu bir süreçtir. Firmamız, cam temizliği, inşaat sonrası meydana gelen boya temizliğini, fayanslarda oluşan alçı lekelerini profesyonel ekibimiz sayesinde en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Banyo ve tuvalet gibi hijyenik bir ortamın sağlanması gereken yerlerin temizliğinde antibaktariyel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Kaliteli ve sağlıklı temizlik ürünlerimiz ile temizlik işlemlerimizi tamamladıktan sonra evi, müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Lezzetli yemekler sunan restaurantlarda yemek yemek her kişinin tercih ettiği bir durumdur. Ancak bir restaurantın ya da kafenin sadece lezzetli yemek sunması yeterli değildir. Bu gibi yerlerin müşterilerine sunması gereken en önemli özellik hijyenik bir ortamdır. Bu durumda firmamız devreye girmekte ve işletme sahiplerine en üst düzeydede temizlik hizmeti vermektedir. Profesyonel ekiblerimiz ve uygun temizlik malzemelerimiz ile restaurant temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Alışveriş merkezi temizliği de hizmetlerimiz dahilindedir. Kalabalık merkezlerden biri olan alışveriş merkezlerinin temizliği insanların sağlıklı bir şekilde bu ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Kaliteli temizlik malzemeleri kullanan profesyonel ekiplerimiz, alışveriş merkezlerini detaylı bir şekilde temizlemektedir. Ayrıca bu süreç içerisinde bu merkezleri, müşterilerimizin belirlediği saat ve tarihlerde gerçekleştirmeye önem vermekteyiz.

Villa temizliği alanında uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen temizlik hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca köşk ve yalı gibi mekanlarda hizmetlerimiz dahilindedir. Müşterilerimizin istekleri neticesinde 3 veya 4 kişiden oluşan ekipler oluşturulmakta ve yüksek kalitede temizlik ürünleri kullanılarak temizlik işlemi tamamlanmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin eşyalarını korumaya da gereken önemi verdiğimiz unutulmamalıdır.

Dış cephe temizliği kişilerin kendileri tarafından gerçekleştirmeleri zor olan bir temizlik işlemidir. Çünkü plaza, gökdelen ve iş merkezi gibi yüksek yerlere ulaşımak zorlu bir süreçtir. Firmamız dış cephe temizliği için uygun malzemeleri kullanarak profesyonel ekiplerimiz ile bu süreci sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedirler.  

BİZ SİZİ
ARAYALIM