Kocaali Tuğra Temizlik Şirketi

 

Kocaali Tuğra Temizlik Şirketimiz temizlik işlemlerinde öncelik olarak müşteri memnuniyetini hedefleri arasına koymaktadır. Maksimum seviyede gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemlerini alanlarında uzman profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile tamamlamaktayız. Ev, ofis, okul ve restaurant gibi yerlerin temizlik işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiren firmamız kaliteli temizlik malzemesi kullanarak müşterilerimizi sağlıklarını ön planda tutmaya önem vermektedir.

Kocaali Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Kocaali Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz içerisinde ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği, alışveriş merkezi temizliği, villa temizliği ve dış cephe temizliği yer almaktadır.

İnsanların zamanlarının çoğunu geçirdikleri yerlerden biri olan evlerin temizliğinin hemen hemen her gün gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu temizlik sürecine vakit bulamayan ya da temizlik işlemlerinin daha detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesini isteyen kişilere firmamız yardımcı olmaktadır. Ev temizliğine başlamadan önce firmamızın profesyonel ekipleri tarafından bir rapor hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu rapor sayesinde temizlik işlemlerini planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirmiş olmaktayız. Kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanarak temizlik hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Temizlik malzemeleri firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Müşterilerimizden bu konular ile ilgili herhangi bir talebimiz bulunmamaktadır.

Ofis ve işyeri temizliği sağlık ve prestij açısından önem teşkil etmektedir. Çalışanların temiz bir ortamda çalışmalarını sağlamak iş verenlerin öncelikleri arasında olmalıdır. Hijyenik bir ortamda çalışmak kişileri motive ederek verimliliklerin artmasına yardımcı olacaktır. Firmamız, ofis ve iş yeri temizlik hizmeti sunarak şirketlere hijyenik bir ortam sağlamaktır.  Kocaali Tuğra Temizlik Şirketi olarak alanlarında uzman profesyonel ekiplerimiz ile maksimum kalitede hizmet vermek temel amaçlarımız arasındadır. Sağlıklı ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile hem çalışanların sağlığını korumakta hem de şirketlerin temizlik açısından prestij kazanmalarına yardımcı olmaktayız.

Okulların temizlik işleri firmamız dahilinde bulunmaktadır. Sağlıksız bir ortamda eğitim gören öğrencilerin bulaşıcı hastalıklara yakalanma oranı daha yüksektir. Bu nedenle kalabalık bir ortam olan okulların temizliğinin maksimum düzeyde ve kalitede olması gerekmektedir. Ofis ve ev temizliğine gereken önemi veren firmamız aynı özeni okul temizliği için de gerçekleştirmektedir.  Uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz temizlik işlemlerinin en üst seviyede olması için kaliteli temizlik malzemelerini kullanmaya özen göstermekteyiz. Kazıyıcı ve sünger gibi okul temizliğine uygun malzemeler kullanılarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik gereken yerler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Normal ev temizliğine göre biraz daha fazla özen gerektiren bu yerlerin temizliği uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Temizlik hizmetlerimiz arasında inşaat sonrası camlarda oluşan boya lekelerinin ve fayanslarda ortaya çıkan alçı lekelerinin temizliği bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda banyo ve tuvalet gibi temizlikte özen isteyen yerler antibakteriyel temizlik malzemeleri ile maksimum seviyede temizlenmektedir. Tüm temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ev, müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Restaurant temizliği dikkatli ve özenle yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü yemek yemek için ev dışında bir yeri tercih eden insanların ilk baktıkları özellik olarak hijyen gösterilebilir. Kaliteli ve lezzetli yiyecekler sunan yerlerin de tercih özellikleri arasında bulunduğubir gerçektir. Ancak bu noktada işletmeler müşterilerine ne kadar lezzetli yemekler servis etselerde temiz olmayan bir yer hiçbir zaman insanlar tarafından tercih edilmeyecektir. Firmamız bu noktada devreye girmekte ve profesyonel ekiplerimiz ile işletmeleri en yüksek seviyede kalite ile temizlemekteyiz. Kullanılan temizlik malzemelerimizin de sağlık açısından uygun ürünler olduğunu belirtebiliriz.

Hemen hemen her gün insanların uğrak yerlerinden biri olan alışveriş merkezleri, her mekanda olduğu gibi özenli bir temizlik gereken yerler arasındadır. Alışveriş merkezi temizliği firmamız tarafından müşterilerimize sunulan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile alışveriş merkezlerini en iyi şekilde temizlemekteyiz. Bu temizlik işlemleri müşterilerimizin belirlediği saat ve tarihlerde gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği firmamızın hizmet verdiği alanlar içerisinde yer almaktadır. Sadece villa değil aynı zamanda köşk ve yalı gibi merkezlerinde temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Diğer alanlarda olduğu gibi bu alanda da alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlik işlemini en iyi şekilde yapmaktayız. Oluşturulan 3 veya 4 kişilik ekiplerimiz temizlik işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda müşterilerimizin eşyalarını korumaya da özen göstermektedirler.

Plaza, gökdelen ve iş merkezleri gibi yüksek yerlerin dış cephe temizliği insanların kendi imkanlarıyla temizlenmesi zor olan yerlerdir. Firmamız dış cephe temizliği için alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ve bu temizlik için uygun malzemeler kullanarak temizlik hizmetini maksimum kalitede gerçekleştirmektedir.

BİZ SİZİ
ARAYALIM