Pamukova Tuğra Temizlik Şirketi

 

Pamukova Tuğra Temizlik Şirketi olarak müşterilemize ev, ofis, okul ve restaurant gibi temizlik işlemi gereken yerlerde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeteni sağlamak öncelikli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile müşterilerimize istedikleri hijyenik ortamı sağlamaktayız. Aynı zamanda  temizlik işlemlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin sağlıklarını göz önünde bulundurmaya önem vermektedir.

Pamukova Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Pamukova Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz çeşitli yerleri kapsamaktadır. Bu yerleri ev, ofis, okul, inşaat, alışveriş merkezi, villa ve dış cephe temiliği gibi kategorilere ayırmamız mümkündür.

Ev temizliği hemen hemen her gün ya da en azından haftada iki gün olmak üzere gerçekleştirilmesi gereken yerlerdir.  Ev içerisinde yaşayan kişilerin sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmeleri için ev temizliğine gereken önemin verilmesi gerekmektedir. Ev  temizliği için gereken vakiti ayıramayan ya da daha detaylı temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesini isteyen kişilere firmamız tarafından temizlik hizmeti sunulmaktadır. Temizlik işlemine başlamadan önce profesyonel ekiplerimiz tarafından bir rapor hazırlanmaktadır. Bu rapor ile birlikte temizlik işlemleri planlı ve programlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Kaliteli ve sağlık açısından uygun temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte müşterimizden herhangi bir temizlik malzemesi talebimiz olmamaktadır. Ayrıca belirtilen ücret dışında da sizlerden ek olarak bir ücret istememekteyiz.

Ofis ve iş yeri temizliğine işverenlerin, çalışanları ve kendi prestijleri açısından önem vermeleri gerekmektedir. Sağlıksız bir ortamda çalışmak insanların demorilize olmalarına ve iş verimliliklerinin düşmesine neden olmaktadır. Bu durumların yaşanmaması için firmamız müşterilerine hijyenik bir ortam hazırlama sözü vermektedir. Uzman profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile sizlere verdiğimiz sözü yerine getirmeyi hedeflerimiz arasına koymaktayız. Sağlık açısından uygun malzemelerimiz ile çalışanların sağlığını korurken aynı zamanda iş verenlerin prestij kazanmalarına yardımcı olmaktayız.

Okul temizliğini gerçekleştirmek firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bulaşıcı hastalalıkların yayılma yerleri olarak kalabalık ve temiz olmayan yerler gösterilebilir. Böyle ortamlarda eğitim görmek çocukların sağlığını tehdit etmekte ve okula gitme isteklerini olumsuz bir şekilde etkilemeye neden olmaktadır. Alanında uzman profesyonel ekibimiz ile okulları maksimum kalitede temizlemeye önem vermekteyiz. Maksimum kaliteye ulaşmak için ekiplerimiz dışında okul temizliği için gereken kaliteli temizlik malzemeleride ayrıca firmamız tarafından kullanılmaktadır. Kazıyıcı ve sünger gibi okul temizliği için kullanılması gereken malzemeler firmamız tarafından karşılanmakta ve bu malzemeler kullanılarak okulları temizleme işlemine başlamaktayız.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik zorlu bir süreç olarak değerlendirilebilir. Normal bir ev temizliğine göre bu yerlerde daha fazla kalıntı çıkmaktadır. Bu durumda kişilerin temizlik işlemlerinde zorlanmalarına neden olmaktadır. Firmamız inşaat ve tadilat sonrası ortaya çıkan tüm temizlik işlemlerini özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Camlarda oluşan boya lekeleri, fayanslarda ortaya çıkan alçı lekeleri firmamızın temizlik hizmetleri arasında yer almaktadır. Profesyonel ekiplerimiz kaliteli temizlik malzemeleri işe bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlere ek olarak banyo ve tuvalet gibi detaylı ve kaliteli temizlik gereken yerlerde antibakteriyel ürünler kullanarak temizlik hizmeti verilmektedir. Müşterilerimize evleri en iyi şekilde temizlendikten sonra teslim edilmektedir.

Restaurant temizliği işletme sahiplerinin kendi müşterileri için önem verdiği bir temizlik işlemi olarak gösterilebilir. İşletme sahipleri, müşterilerine lezzetli ve kaliteli yemekler sunmanın yanı sıra hijyenik bir ortam da sunmak zorundadırlar. İş verenlerin bu yükünü hafifletmek için firmamız restaurant ve kafe gibi yerlerin temizliğini gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz temizlik işlemlerini maksimum seviyede gerçekleştirmek için  kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Böylelikle işletmeleri, hijyen açısından ilk tercih edilen yerler arasında olmalarına yardımcı olmaktadır.

Alışveriş merkezi temizliği okullarda olduğu gibi bulaşıcı hastalıkların kolaylıkla yayıldığı yerler arasında gösterilebilir. Gün içerisinde milyonlarca insanın uğrak noktası olan bu yerlerin temizliği bu nedenle önem teşkil etmektedir. Profesyonel ekibimizle alışveriş merkezlerini temizleme işlemi hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Her temizlik alanında olduğu gibi alışveriş merkezleri temizliğinde de kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Müşterilerimizin kendilerinin belirlediği saat ve tarihlerde temizlik işlemlerini gerçekleştirmek önceliklerimiz arasındadır.

Villa temizleme işlemleri firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Villa temizliğine ek olarak köşk ve yalı gibi mekanlarında temizliği de profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirelen işlemler arasında yer almaktadır. 3 veya kişilik ekiplerimiz tarafından kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanarak yapılan işlemler tamamlanırken aynı zamanda ekiplerimiz, ev içerisinde bulunan eşyaların korunmasına da gereken önemi vermektedir. 

Dış cephe temizliği profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gereken temizlik işlemleri arasında bulunmaktadır. Plaza, gökdelen ve iş merkezleri gibi yüksek yerlerin dış cephelerinin temizlenmesi zorlu bir süreçtir. Firmamız alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile dış cephe temizliğini gerçekleştirmektedirler.

 

BİZ SİZİ
ARAYALIM