Sakarya Tuğra Temizlik Şirketi

Sakarya Tuğra Temizlik Şirketi

Size temiz konforlu ortamın garantsini veren Tuğra Temizlik Şirketi olarak ne zaman isterseniz yaşam alanınızda sağlıklı, hijyenik bir ortama kavuşmanızın garantisini veriyoruz. Evinizi güvenle teslim edebileceğiniz Tuğra Temizlik Şirketi uzman kadrosu ve  güler yüzlü ekibimizle işlerinizi kolaylaştırıyor. Sakarya Tuğra Temizlik Şirketi olarak müşterilerimizin memnuniyeti, hizmet anlayışımızın birinci önceliğidir. "Temizliği bize bırakın, sevdiklerinize zaman ayırın" sloganıyla hareket eden firmamız birçok alanda hizmet vermektdir. Ev, ofis, işyeri, fabrika, okul, merdiven temizliği, bahçe temizliği, hastane temizliğinden, inşaat temizliğine kadar yaşamın olduğu her alanda biz varız. Hem ekonomik hem hijyenik güvene dayalı hizmet anlayışımızla size cok yakınız. Uygun fiyat ve ödeme koşullarımızla metre kare ( 1+1,  2+1, 3+1 ) veya villalarınıza ayrıca ödeme seçenklerimiz ile tercihi değerli müşterilerimize sunuyoruz Müşterilerimize kendilerine ayıracakları mutlu bir vakit için, temizlik sorumluluğunu tamamen biz üstleniyoruz. İş yerinizde veya evinizde bir değişiklik ya da ferah bir ortama ihtiyaç duyarsanız Tuğra Temizlik Şirketi tam size göre bir adres. Siz kendinize eğlenmek için program yapın temizlik işini profesyonel ekibimize bırakın.

İnsanın çevresinin görünümü iç dünyasını yansıtır. Piskolojik açıdan hem huzurlu hem de mutlu olmak için, mümkün olduğu kadar düzenli ve temiz olmak şarttır. Sakarya Tuğra Temizlik Şirketi olarak eğitimli kadromuzla size huzur bulacağınız bir mekan yaratmak birinci prensibimizdir.Temizlik hizmeti esnasında, temizlenen yerin türüne ve dokusuna göre çalışma yapıyoruz. A’da Z’ye köşe bucak en ince ayrıntıına kadar gözden geçirip memnun kalacağınız bir çalışma uyguluyoruz. Amacımız sadece temizlemek değil % 100 hijyenik olmasını sağlamaktır. Sağlığınıza zarar vermeyen özenle seçilmiş temizlik ürünlerimiz ile, temizlik sonrası aynı gün rahat etmenize olanak sağlamaktayız.

Özellikle en çok vakit geçirdiğiniz iş yerlerinizin ortak kullanım alanlarının yeteri kadar temizlik uygulanmıyor ise, başta solunum ve temas yoluyla bakteriler hızla yayılır. Ve bir çok bulaşıcı hastalığa yol açılır. Sağlık açısından gerekli dezenfekte yapılması gerekirir. Bu sebeple temizlik uzmanlarının önerisi belirli arlıklarda ( ayda bir, onbeş günde bir, hafta da bir veya hafta da iki defa ) temizlik yapılmasını uygun buluyorlar. Aksi takdirde hastalık kaçınılmazdır. Sakarya Tuğra Temizlik Şirketi olarak size rahat ve huzurlu bir ortam yaratmak için elimizden gelenin en iyisni yapmaya özen göstermekteyiz. Bütün mekanlarınızda yerden tavana kadar bütün ayrıntılara kadar temizlik garantisi ile profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla %100 netice ile köklü temizlik anlayışımızla karşınızdayız. Kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Bizimle çalışmak iterseniz iletişim numaralarımızdan ve internet adresmizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

BİZ SİZİ
ARAYALIM