Sapanca Tuğra Temizlik Şirketi

 

Sapanca Tuğra Temizlik Şirketi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensiplerimiz arasında görmekteyiz. Alanlarında uzman profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği ve restaurant temizliği gibi temizlik işlemleri firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir neticesi olarak müşterilemize ev, ofis, okul ve restaurant gibi temizlik işlemi gereken yerlerde hizmet vermekteyiz.

Sapanca Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Sapanca Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz çeşitli yerleri kapsamaktadır. Bu yerleri ev, ofis, okul, inşaat, alışveriş merkezi, villa ve dış cephe temiliği gibi kategorilere ayırmamız mümkündür.

Ev temizliği ev içerisinde vakit geçiren insanların daha sağlıklı bir şekilde yaşamaları için gerekmektedir. Ev temizliği bu nedenle eğer yapılması mümkünse her gün ya da en azından iki gün de bir yapılmalıdır. Temizlik için zaman bulamayan ya da daha kapsamlı bir temizlik isteyen insanlara firmamız temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik sürecine başlamadan önce hazırlanan rapor sayesinde temizlik planlı ve rahat bir şekilde yapılmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanan rapor neticesinde kullanılcak malzemelere dair bir liste oluşturulmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanan ekip arkadaşlarımız temizlik sürecini maksimum seviyede gerçekleştirmeye önem vermektedir. Temizlik malzemelerinin temini firmamız tarafından karşılanmakta olup bu süreçte müşterilerimizden ekstra olarak bir malzeme talebimimiz olmamaktadır. Ayrıca belirttiğimiz ücret dışında da sizlerden ek olarak herhangi bir ücret talebimiz olmamaktadır.

Ofis ve iş yeri temizliğine çalışan kişilerin verimliliğinin daha fazla olması için işverenlerin önem vermeleri gerekmektedir. Çalışma ortamının hijyenik olması bu verimliğinin sağlanmasında önemli bir adım olarak gösterilmektedir. Bu noktada devreye giren firmamız ofis ve iş yerlerini hijyenik bir ortam haline getirmektedirler. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz. İnsan sağlığını ön planda tutan prensibimiz nedeni ile sağlık açısından uygun malzemeler kullanmaya önem vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimize hijyenik bir ortam sunarken aynı zamanda sağlıklarını da korumayı hedeflemekteyiz.

Okul temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetlerimiz arasındadır. Kalabalık ve sağlıksız ortamlarda hızla yayılan bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için okul temizliğine gereken önemin verilmesi gerekmektedir. Sağlıklı bir ortamda eğitim görmek herkesin en doğal hakkıdır. Bizlerde bu hakkın uygulanması için okul temizliğini maksimum seviyede gerçekleştirmekteyiz. Okul temizliği için uygun malzemeleri kullanan profesyonel ekiplerimiz ile temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kazıyıcı ve sünger gibi malzemeler okul temizliği için kullandığımız  ürünler olarak gösterilebilir. Bu malzemeler firmamız tarafından karşılanmakta olduğunu bu noktada belirtmek doğru olacaktır.

İnşaat ve tadilat sonrası yapılan temizlik hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ev temizliğine göre daha zorlu bir süreç olan bu temizlik işlemi için kişilerin bu işlemi gerçekleştiren firmalarla anlaşması, bu sürecin daha kolay atlatılmasını sağlayacaktır. Bu noktada firmamız devreye girmekte ve müşterilerimize inşaat ve tadilat sonrası temizliklerinde yardımcı olmaktayız. Camlarda meydana gelen boya lekeleri ve fayanslarda ortaya çıkan alçı lekeleri gerçekleştirdiğimiz temizlik  işlemlerine örnek olarak gösterilebilir. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimizle temizlik işlemlerini maksimum kalitede gerçekleştirme hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Ayrıca, tuvalet ve banyo gibi temizlik işlemlerinde antibaktireyel ürünler kullanarak müşterilerimizin sağlığını da göz önünde bulundurmaktayız. Ekiplerimiz tüm temizlik sürecini en iyi şekilde tamamladıktan sonra evleri, sizlere teslim etmektedir.

 

Restaurant temizliği hizmet çerçevemiz içerisinde yer alan bir işlemdir. Bu temizlikte asıl amacımız işletme sahiplerine temizlik açısından prestij kazandırmaktır. Bu durumun oluşması için işletme sahiplerinin aynı zamanda müşterilerine kaliteli ve lezzetli yemekler de sunmaları gerekmektedir. Ayrıca, hijyenik bir ortamda yemek yemek ve keyifli vakit geçirmek her insanın önceliği arasında bulunmaktadır. Bu noktada firmamız işletmeler için gereken temizlik işlemlerini, profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemeleri ile gerçekleştirmektedir. Böylelikle işletmeler hijyen bakımından ilk tercih edilen hale getirilmektedir.

Okul ve ofislerden sonra en çok vakit geçirilen yerlerden biri alışveriş merkezleridir. Bu alanlar kalabalık olması nedeni ile hastalıkların yaygın olarak görüldüğü yerler arasında gösterilebilir. Alışveriş merkezleri temizliği firmamızın hizmetleri arasında bulunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemlerini en yüksek düzeyde gerçekleştirmek hedeflerimiz dahilinde yer almaktadır. Temizlik işlemi sürecini müşterilerimizin belirlediği saat ve tarihler arasında gerçekleştirdiğimizi belirtebiliriz.

Villa, köşk ve yalı gibi yerlerin temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Alanlarında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız temizlik işlemini uygularken aynı zamanda ev içerisinde yer alan eşyaların korunmasına da önem vermektedir. 3 veya 4 kişilik ekipler halinde kaliteli temizlik malzemeleri ile villa temizliğini maksimum seviyede gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe temizliği zor bir temizlik sürecidir. Plaza, gökdelen ve iş merkezleri gibi yüksek yerlerin temizliğini alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Dış cephe temiziği için uygun temizlik malzemeleri kullanmak ekiplerimizin öncelikleri arasında yer almaktadır. 

BİZ SİZİ
ARAYALIM