Serdivan Tuğra Temizlik

SERDİVAN TUĞRA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Serdivan Tuğra Temizlik Şirketi, öncelikli olarak müşteri memnuyetine önem veren bir temizlik şirketidir. Ev, okul, ofis ve restaurant gibi yerlerin temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz, kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak hem müşteri memnuniyetini sağlamaya hem de müşterilerin sağlığını korumaya önem vermektedirler.

Serdivan Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Serdivan Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz, ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği, alışveriş merkezi temizliği, villa ve dış cephe temizliğini kapsamaktadır.

 Ev temizliği en sık olarak yapılan temizlik işlemleri arasındadır. Zamanın en çok geçtiği yerlerden biri olan evlerin temizlik işlemleri detaylı bir şekilde hemen hemen her gün ya da en azından haftanın iki günü yapılması gereken bir temizliktir. Temizlik için yeterli vakit bulamayan ya da daha geniş çerçevede temizlik isteyen müşterilerimize Serdivan Tuğra Temizlik Şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Temizlik işlemlerine başlamadan önce firmamızın alanında uzman profesyonel ekipleri bir rapor hazırlamakta ve bu raporla birlikte temizlik işlemi planlı ve programlı bir şekilde yürütülmektedir. Hazırlanan rapor içerisinde kullanılacak malzemeler listelenmektedir. Listeleme ve satın alım aşamasında müşterilerimizden herhangi bir temizlik malzemesi talebimiz olmamaktadır. Ayrıca anlaşılan ücret dışında da ek olarak bir ücret vermenize gerek yoktur. Ekip arkadaşlarımız kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanarak sizlere en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermeyi hedeflemektedirler.

Günümüzde çoğu insanın en çok zaman geçirdiği yerlerden biri iş ortamlarıdır. Burada geçirilen sürede, çalışanların daha verimli olmalarını tetikleyen bir durum ofis ortamının temiz olmasıdır. Hijyenik bir ortamda çalışan kişiler daha mutlu ve daha verimli olarak çalışmakta ve böylece iş verenleri ve kendileri için başarılı işler gerçekleştirmektedirler. Ancak bu başarının sağlıklı bir şekilde devam etmesi ve prestij kazanılması açısından temiz bir ofis ortamı oluşturulmalıdır. Firmamız ofis ve iş yeri temizliği hizmeti sunarak iş verenlere bu ortamın oluşması için yardımcı olmaktadır. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile sizlere maksimum düzeyde temizlik hizmeti vermekteyiz.

Okul temizliği tüm alanlara göre daha fazla önem gerektiren bir temizlik hizmetidir. Kalabalık ve sağlıksız ortamlarda sıklıkla görülen bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesi için okul yönetimlerinin temizliğe gereken önemi vermesi gerekmektedir. Sağlık açısından elverişli bir ortamda eğitim görmek her öğrencinin en doğal hakkıdır. Firmamız bu hakkın en iyi şekilde gerçekleştirilmesi için okullar için temizlik işlemlerini yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekiplerimiz okul temizliği için gereken temizlik malzemelerini kullanmaya gereken önemi vermektedir. Kazıyıcı ve sünger gibi malzemeler kullandığımız ürünlerdir. Kullandığımız malzemelerin tedarik işlemi firmamız tarafından karşılanmakta olup sizlerden ödenecek miktar dışında ek herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.   

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen temizlik işlemlerimiz arasında yer almaktadır. Bu temizlik işlemi diğer yerlere göre zorlu bir süreçtir. Bu nedenle kişiler kendi kendilerine bu süreci uzun ve zorlu bir süreç sonucunda başarabilirler. Ancak firmamız, uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemini kısa ve maksimum seviyede gerçekleştirmektedir. Tuvalet ve banyo gibi detaylı bir temizlik isteyen yerlerde kullanılan antibakteriyel ürünler ile müşterilerimize yüksek kalitede temizlik hizmeti sunmaktayız. Temizlik işlemleri tamamlanan yerler sizlere teslim edilmektedir. 

Restaurant temizliği firmamız tarafından gerçekleştirelen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İşletme sahiplerinin müşteriler tarafından ilk tercih edilen yer olmasını sağlamak için gereken hijyenik ortamı sağlamak firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. İşletme sahiplerinin bu noktada düşünmesi gereken tek nokta müşterilerine lezzetli yiyecekler sunmalarıdır. Profesyonel ekiplerimizi ile hijyen açısından prestij kazandırmak firmamızın görevidir. Bu aşamada sizlere, sağlıklı ve kaliteli temizlik malzemeleri kullandığımızı belirtebiliriz.

Zaman geçirilmek için aktif olarak kullanılan yerlerden biri olan alışveriş merkezlerinin temizliği firmamız tarafından müşterilemize sunulan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Okul gibi kalabalık bir yer olan alışveriş merkezlerinde de bulaşıcı hastalıkların yayılması yaygın olarak görülmektedir. Bu nedenle profesyonel ekiplerimiz kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak hastalıkların yayılmasını en aza indirgemeye çalışmaktadır. Alışveriş merkezi temizliğini, müşterilerimizin belirttiği saat ve tarihlerde gerçekleştirmekteyiz.

Villa temizleme işlemleri de firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Sadece villa değil aynı zamanda köşk ve yalı gibi yerlerinde temizlenmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu temizlik işlemlerinde öncelikerimiz arasında detaylı temizlik yer almaktayken aynı zamanda ev içerisinde yer alan eşyalarında korunmasına gereken önemi vermekteyiz. 3 veya 4 kişilik ekiplerimiz kaliteli temizlik ürünleri kullanarak temizlik hizmetini maksimum derecede gerçekleştirmektedir.

Dış cephe temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik gibi zorlu bir süreç olarak gösterilebilir. Plaza, gökdelen ve iş merkezleri gibi yüksek yerlerin temizlenmesi uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamız bu noktada devreye girmekte, profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak dış cephe temizliği hizmeti vermektedir.

BİZ SİZİ
ARAYALIM