Söğütlü Tuğra Temizlik Şirketi

 

Söğütlü Tuğra Temizlik Şirketi olarak önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Memnuniyeti sağlamak için ise alanında uzman profesyonel ekipler ve kaliteli temizlik malzemesi kullanmaya önem vermekteyiz. Ev, okul, ofis ve restaurant gibi çeşitli alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca dikkat ettiğimiz noktalar arasında müşterilerimizin sağlığı da yer almaktadır.

Söğütlü Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Söğütlü Tuğra Temizlik Şirketi hizmetlerimiz kapsamında ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği, alışveriş merkezi temizliği, villa ve dış cephe temizliği bulunmaktadır.

Ev temizliği önem gerektiren temizlik işlemleri arasında yer almaktadır. Temizlik işlemlerinin eğer mümkünse hemen hemen her gün ya da en azından haftanın iki günü gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ev temizliği için gereken zamanı yaratamayan ya da detaylı bir şekilde evlerinin temizlenmesini isteyen kişiler için firmamız ev temizliğini en iyi şekilde hizmetinize sunmaktadır. Ev temizliğine başlamadan önce öncelikli olarak bir rapor hazırlamaktayız. Hazırlanan rapor içerisinde kullanılacak temizlik malzemelerine dair bilgiler bulunmaktadır. Bu raporla birlikte planlı ve programlı bir şekilde temizlik işlemine başlamaktayız. Temizlik malzemelerinin satın alınmasında sizlerden herhangi bir talebimimizin bulunmadığını bu noktada belirtmekteyiz. Kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanan profesyonel ekiplerimiz tarafından ev temizliği gerçekleştirilmektedir. Ayrıca belirtilen ücret dışında sizlerden ekstra bir ücret isteğimiz bulunmamaktadır.   

İş ortamlararında geçirilen zaman günümüzde artış göstermektedir. Uzun mesai saatleri kişilerin yaşamları üzerinde çeşitli olumsuzluklara neden olmaktadır. Bu olumsuzluklara bir de ofis ortamlarının temiz olmaması eklenince, çalışan kişiler mutsuz olmaya ve bu durumda çalışma verimlilikleri üzerinde etkili olmaya başlamaktadır. Bu durumların önüne geçmek için iş verenlerin ofis ve işyeri temizliğine gereken önemi vermesi gerekmektedir. Firmamız ofis ve işyeri temizliği hizmeti vererek hem çalışanlar için sağlıklı bir ortam hazırlamakta hem de iş verenler için temizlik açısından prestij kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile temizlik işlemini yüksek düzeyde gerçekleştirmekteyiz.

Okullar bulaşıcı hastalıkların yayılması için en uygun yerlerden biridir. Bunun başlıca nedeni arasında okulların temizliğine gereken önemin verilmemesi gösterilebilir. Yeterince kalabalık olan bu ortamların temizlenmemesi öğrencilerin sağlığını etkilemekte ve bu durum da okula gitme isteği üzerinde olumsuzluklara neden olmaktadır. Firmamız bu gibi olayların yaşanmaması için okul temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedefleri arasına yerleştirmektedir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından okul temizliği için uygun kalitede temizlik malzemeleri kullanarak okul temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Kazıyıcı ve sünger gibi malzemeler kullandığımız ürünlere örnek olarak verilebilir. Firmamız temizlik malzemelerini tedarik etmekte ve müşterilerimizden ödenecek tutar dışında herhangi bir ücret almamaktadır. 

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik firmamızın gerçekleştirdiği temizlik işlemleri arasındadır. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik işlemleri diğer temizlik hizmetlerine göre biraz zorluluk barındırmaktadır. Bu nedenle kişiler, bu temizlik hizmetini sunan bir firma ile anlaşmalıdır. Böylelikle inşaat ve tadilat sonrası temizlik sürecini sorunsuz bir biçimde atlatılabilirler. Söğütlü Tuğra Temizlik Şirketi olarak inşaat ve tadilat sonrası temizliği en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ile birlikte bir plan çerçevesi oluşturmaktayız ve en kısa sürede temizlik işlemini bitirmeyi hedeflemekteyiz. Banyo ve tuvalet gibi özen gereken yerlere uygun antibakteriyel ürünler kullanmakta ve tüm işlemler tamamlandıktan sonra temizlenen yer müşterilerimize teslim edilmektedir.

Temiz bir ortamda yemek yemek ve vakit geçirmek insanların istekleri arasında bulunmaktadır. Restaurantların temizlenmesi işletme sahiplerinin öncelikleri arasında yer alması gerekmektedir. Böylelikle restaurantlar müşteriler tarafından ilk tercih edilen yer olma özelliği kazanmaktadır. Firmamız bu nedenlerle restaurant temizliğine gereken önemi vermektedir.  Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz ile işletmeleri temizlerken, işletme sahiplerine hijyen açısından prestij kazanmalarına yardımcı olmaktayız. Sağlıklı ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanmak her temizlik alanında olduğu gibi restaurant temizliğinde de önceliğimizdir. Böylelikle müşteri memnuniyeti ve müşteri sağlığını koruma gibi ana prensiplerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Alışveriş merkezi temizliği okullarda olduğu gibi önem teşkil eden mekanlar arasında yer almaktadır. Gün içerisinde birçok kişinin ziyaret ettiği bu merkezler kalabalık olması nedeniyle birçok hastalığın bulaşmasında öncü konumundadır. Bu gibi durumların önlenmesi için firmamız alışveriş merkezi temizliğini hizmetleri arasına dahil etmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile alışveriş merkezi temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Bu temizlik işlemi müşterilerimiz tarafından belirtilen saat ve tarihler neticinde yapılmaktadır.

Villa, yalı ve köşk gibi temizlik gereken mekanların temizliği firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Detaylı ve kaliteli temizlik işlemleri gerçekleştiren profesyonel ekiplerimiz aynı zamanda eşyaların da korunması için gereken önemi vermektedir. Villa temizliği için 3 veya 4 kişilik ekiplerimiz kaliteli ve sağlık açısından uygun temizlik malzemeleri kullanmaktadır.

Plaza, gökdelen ve iş merkezi gibi yüksek yerlerin dış cephe temizliği firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, dış cephe temizliği için uygun ve kaliteli temizlik malzemesi kullanmakta ve bu zorlu süreci en kısa sürede halletmeye çalışmaktadır.

BİZ SİZİ
ARAYALIM