Erenler Tuğra Temizlik Şirketi

Erenler Tuğra Temizlik Şirketi

Erenler Tuğra temizlik şirketi olarak müşteri odaklı çalışmayı prensibimiz olarak görmekteyiz.  Önceliklerimiz arasında kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak bulunmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz arasında ev, okul, ofis ve restaurant gibi çeşitli yerler bulunmaktadır.Profesyonel ekibimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimizle, müşterilerimize temizlik hizmeti sunmaktayız. Firmamızın en değer verdiği konulardan biri müşterilerimizin sağlığıdır. Bu nedenle temizlik malzemelerimizi sağlık koşullarına uygun olanlarından seçmeye özen göstermekteyiz.

Erenler Tuğra Temizlik Şirketi Hizmetlerimiz

Ev temizliği en önem gerektiren işlemlerdendir. Gün içerisindeki zamanın bir bölümününün ev ortamlarında geçmesi, kişilerin ev temizliğine verdikleri önemi arttırmaktadır. Firmamız oda, salon, mutfak, banyo ve tuvalet gibi ev kısımları haricinde cam, halı, kapı ve koltuk gibi eşyaların da temizliğini gerçekleştirmektedir. Temizlik hizmetimize başlamadan önce sizlerin talepleri sonucu bir rapor hazırlamaktayız. Böylece planlı, programlı ve kaliteli bir şekilde temizlik gerçekleştirmekteyiz. Firmamız temizlik işlemi boyunca müşterilerimizden ödenecek tutar dışında ek olarak herhangi bir ücret istememektedir. Ayrıca yine bu süreç boyunca alınacak temizlik malzemelerimiz firmamız tarafından karşılanmaktadır.Ofis ve işyeri temizliğine, ev temizliği kadar önem verilmesi gerekmektedir. Bu gibi yerler de en az ev ortamı kadar insanların zamanlarınının çoğunluğunu geçirdikleri yerlerdir. Ofis ve işyerlerinde ki çalışanların verimliliğini arttırmada da temizlik ön plana çıkmaktadır. Hem ofis  çalışanlarının sağlığı hem de şirketin prestiji için bu gibi iş ortamların temizliğine gereken önemin verilmesi gerekmektedir. Firmamız profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemeleri ile hizmetinizdedir. Okullar kalabalık merkezler arasında yer almakatadır. Bu alanlarda temizliğe gereken önem verilmediği takdir de bulaşıcı hastalıklar yayılacak ve çocukların sağlığına tehdit oluşturacaktır. Bu durumların önüne geçilmesi için firmamız, uzman ekiplerimiz ile sizlere kaliteli temizlik sunmayı garanti etmektedir. Ayrıca okul temizliği için gereken uygun malzemelerimiz ile hizmet sunulmaktadır. Sünger ve kazıyıcı gibi malzemelerimiz ile okul  temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetlerimiz dahilindedir. İnşaat sonrası camlarda ortaya çıkan boya ve harç lekeleri profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca fayanslar üzerinde oluşan alçı lekeleri, banyo ve tuvalet gibi ıslak yerlerde meydana gelen derz kalıntıları uzman ekiplerimiz tarafından kaliteli malzemler kullanılarak detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Banyo ve tuvalet gibi detaylı temizlik isteyen kısımlar antibakteriyel ürünler kullanılarak temizlenmektedir. Tüm işlemler kaliteli ve detaylı bir şekilde tamamlandıktan sonra ev, müşterilemize en temiz haliyle teslim edilmektedir.Hijyenik bir ortamda lezzetli yemek yemek insanların öncelikleri arasında gösterilebilir. Sağlıksız bir restaurant ortamı prestij ve müşteri kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle işletme sahipleri, müşterilerine lezzetli yiyeceklerin yanında hijyenik bir ortamda sunmak durumundadır. Firmamız profesyonel ekiplerimiz ile detaylı bir restaurant temizlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı temizlik malzemeleri kullanarak temizlik işlemimizi gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle restaurant, cafe gibi yiyecek sektöründe yer alan işletmelere temizlik açısından prestij kazanmalarına yardımcı olunmaktadır.

Alışveriş merkezleri kalabalık ve popüler yerlerin başında gelen mekanlar arasındadır. Milyonlarca insanın hemen hemen her gün uğrak yeri olan alışveriş  merkezlerinin temizliği her alanda olduğu gibi önem teşkil etmektedir. Profesyonel ekiplerimiz, kaliteli ve sağlıklı temizlik ürünlerimiz ile alışveriş merkezlerinin temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alışveriş merkezlerinin belirlediği saat ve tarihler dahilinde firmamız, alışveriş merkezlerini temizlemektedir.   Villa temizliği boyunca müşterilerimize kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız. Villa temizliği haricinde köşk ve yalı gibi yerlerde en iyi şekilde temizlenmektedir. Bu hizmet süreci dahilinde müşterilerimizin eşyalarını temizlerken aynı zamanda eşyaların bir zarar görmemesi için gereken önemi de vermekteyiz. Sizlerin isteklerini göz önüne alarak, 3 veya 4 kişilik ekiplerimizle detaylı ve kaliteli bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Plaza, gökdelen ve iş merkezleri gibi yüksek mekanların dış cephe temizliği zorlu bir süreçtir. Profesyonel ekiplerimiz ve kaliteli temizlik malzemelerimiz ile bu süreci en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

BİZ SİZİ
ARAYALIM